Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

UTRPENÍ Anety Krejčíkové skončilo: DOJEMNÉ FOTO s Beníkem jako důkaz

+ Dalších 25 fotografií
Kráska z Ulice
Kvůli těhotenství si toho Aneta Krejčíková (27) vytrpěla až dost, a tak si řekla, že si bude už jenom užívat. Toho, že je maminkou a má krásného syna Beníka. Hvězda Ulice prozradila, že při porodu trpěla bolestí. Prý to ale stálo za to. Důkazem je dojemné foto jejího malého chlapečka!

Před dvěma měsíci Aneta Krejčíková porodila malého Beníka. Když přicházel její chlapeček na svět, dal hvězdě nekonečného seriálu Ulice pořádně zabrat. „Je to ten nejkrásnější okamžik v životě ženy, ale během porodu byly momenty, které byly nepříjemné,“ prozradila eXtra.cz herečka.

Krejčíková ale moc dobře ví, že všechny komplikace stály za to. „Docházela mi trpělivost a síla. Ale víte co? Po každé noci přijde ráno,“ říká dnes s úsměvem a dodává, že být maminkou je tím nejskvělejším darem vůbec.

Jedna z nejkrásnějších seriálových hereček se nedávno pochlubila novou fotkou svého syna. Beník roste jako z vody a není pochyb, že je spokojený. Tak snad budou šťastní i jeho rodiče Aneta a trenér Ondřej Rančák.

Mohlo by vás zajímat

Další články