Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Utratila miliony za plastiky, je z ní královna kačerů. Teď si nechá vyndat žebra

Zdroj: profimedia, koláž eXtra
Extra bizár

Australská sestřička Tara Jayne (31) je závislá na plastikách. Utratila za ně v přepočtu už přes dva miliony korun. To jí ale nestačí, přes varování lékařů si plánuje nechat odstranit žebra nebo změnit barvu očí. Podívejte se na královnu plastik do naší galerie hrůzy.

Tara Jayne je posedlá plastikami

Australanka Tara Jayne (31) se prezentuje jako oživlá Barbie panenka anebo human fuck doll. Kosmetická sestřička se kromě jiného živí jako influencerka, vydělává si ale i na webu OnlyFans, kde nabízí svoje intimní fotky i videa za poplatek. "Během prvních tří dnů jsem si vydělala 10 tisíc dolarů," tvrdí.

Za plastické operace, kterými je ale posedlá, zaplatila Tara mnohem víc. Konkrétně přes dva miliony korun. Poprvé šla pod kudlu v útlém věku. Už ve dvaceti dostala od otce k narozeninám nová ňadra a přifouknutí rtů. Jen prsa si od té doby nechala zvětšit ještě pětkrát. Teď je krásce 31, cítí se prý ale na jednadvacet.

Australanka si nechá vyndat žebra

Další zvětšení košíčků jí už ale lékaři pro nízkou váhu nedoporučují. Tara se odradit nenechá, přeje si docílit dokonalého těla a plánuje podstoupit zákrok na odstranění žeber anebo změnu barvy očí. "Jsem jako dobré víno. S věkem lepší. A samozřejmě s každou další plastikou," tvrdí.


Podívejte se do galerie hrůzy na fotky Tary, které jsou ale pouze pro ty nejotrlejší.

Související články

Další články