Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Utrápený Pavlásek: Jediné, co zvedne tenhle národ ze židle, je jedno nemehlo ve StarDance!

Lukáš Pavlásek se snaží působit v pohodě, ale je na něm znát, že už
toho má dost.
Ohlasy na Lukáše Pavláska jsou, co se zábavného pořadu StarDance týče, neuvěřitelně negativní, přesto se Tydýt prošlapal až do finále.

Negativní komentáře a zprávy, které na adresu komika chodí, se probíraly také při včerejším přímém přenosu, kde na téma narazil moderátor pořadu Marek Eben nebo i sám Lukáš Pavlásek. Ten se nazval revolucionářem a tanečním Che Guevarou. „Já jsem vlastně takový revolucionář, jediné, co tento národ vytrhne z letargie a zvedne ze židle, je jedno nemehlo v zábavném pořadu,“ prohlásil včera při přímém přenosu.

Opravdu lidé zapomněli na to, že se nejedná o olympiádu, ale o odpočinkovou zábavu, která běží v sobotu večer v televizi?

Pavlásek sice tančit neumí, ale dělá, co může, a do dalších kol ho posílají hlasy diváků. Je ale pravdou, že včera si při postupu do dalšího kola připadal trapně. Stál s hlavou skloněnou a díval se do země, jako by říkal, tohle už opravdu přestává být vtipné. Možná více než trapně smutně. Bude muset čelit další týden náporu hnusných zpráv o tom, že nemá ve StarDance co dělat.

Podpořil ho zpěvák a skladatel Radek Banga, který včera ze soutěže vypadl, když mu řekl: „Nedívej se do země, lidi tě poslali do finále, protože tě mají rádi, a my tady stejně budeme!“

Otázkou zůstává, jak se zvládne Pavlásek za týden naučit čtyři tance, které má ve finálový večer předvést.

Mohlo by vás zajímat

Další články