Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Utrápený Jiří Krampol pro EXTRA: Jsem na dně! Hanku musí částečně znesvéprávnit

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
hazard se zdravím
Jiří Krampol (80) redakci eXtra.cz přiznal, že je ze své ženy Hanky (57) na dně. Poprvé otevřeně promluvil o tom, že Hanka má své neduhy a i když je v nemocnici, má obavy, aby nepodepsala revers. Pro něj je důležité, aby se Hana konečně vyléčila. A co že by mu nejvíce pomohlo? „Nejlepší by bylo, když by mohla být částečně znesvéprávněna,“ řekl eXtra.cz.

Krampol se svou milovanou ženou trpí jako zvíře. Během letošního roku má za sebou 3 kolapsy organismu. "Trpí nechutenstvím a neposlouchá rady doktorů. Dělá si, co chce. Jsem z toho vyčerpanej," řekl eXtra.cz Krampol a z jeho hlasu bylo znát, že zdravotní stav jeho milované ženy mu není lhostejný, ale je pro něj neřešitelný. Navíc Hanka je bytostně přesvědčena o tom, že je zdravotně v pořádku. "Je v nemocnici, pak podepíše revers a co já s tím udělám? Nic. Pořád dokola opakuje, že je zdravá a nic jí není a proč ji dávám do nemocnice," popisoval Krampol, jaké trápení s Hankou má.

"Kdyby ji doktoři znesvéprávnili, bylo by to řešení. Já ale nic dělat nemůžu. Navíc soudy se táhnou roky, je to hrozná mizérie," pokračoval Krampol.

S Hanou Krampolovou je to velmi komplikované, v nemocnici je častěji než doma. Ze sedmidenního pobytu v Tunisku byla tři dny hospitalizována na soukromé klinice ve městě Sousse, v Praze nebyla bez pomoci lékařů ani týden a skončila opět na lůžku - leží na JIP v pražské Nemocnici Na Františku.

Ovšem stav Hany Krampolové už nikdo nepřechází úsměvem. Být třikrát během půl roku na JIPce totiž už není sranda. V březnu se navíc spekulovalo, že je v tak vážném stavu, že její šance na přežití je 30 %.

Mnozí se tak bojí nejhoršího. I proto zřejmě Krampol volá o pomoc, aby se něco v životě jeho milované ženy změnilo.

Související články

Další články