Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Utrápená Monika Binias o dceři Charlotte na drogách: Je na dně, puká mi srdce, říká zlomeně

+ Dalších 6 fotografií

Dvojnásobná maminka Monika Binias prožívá to nejhorší období vůbec. Starosti jí dělá Charlotte Štiková, která spadla až na samé dno. Jak přiznala Monika v pořadu Extra Host, Štiková spadla do drog a z problémů se nemůže vyhrabat. Ačkoli by jí Monika nesmírně ráda pomohla, kontakt s dcerou je téměř nemožný, a ona tak musí zoufale přihlížet tomu, jak se Charlotte ničí. 

Monika Binias prožívá bolestivé období. Jako dvojnásobná maminka musí přihlížet tomu, jak její mladší dcera Charlotte Štiková padla na totální dno. V pořadu Extra Host přiznala, že je to s ní velmi špatné a spadla do drog. Binias nezbývá nic jiného než přihlížet, protože si dcera nechce nechat pomoci.


"Bohužel, jsou v tom drogy. Já se bojím, že mi z toho pukne srdce. Nejtěžší je to právě pro vás, protože ty lidi v tom žijou, jsou nespolehliví. Myslím si, že má dobré a špatné období. Žila s člověkem, který ji shazoval pořád dolů. Ona musí chtít sama, vy se můžete pouze modlit," říká zlomeně.

Doporučené video: Binias se rozpovídala nejen o Charlotte, ale i o Ornelle


Monika je s Charlotte čas od času v kontaktu

"V kontaktu je jenom se mnou, ale je to těžké. Když je na zemi, na dně, tak se z toho těžko zvedá. Já jsem ale rozhodnutá to nevzdat. Trápí mě to úplně každý den. Z 20 volání vám to vezme jednou. To, co si domluvíte, tak toho není schopna. Ona mi napíše, že ano, a pak dalších 14 dní, tři neděle nekomunikuje a začínáte od znova. Je to strašně těžké," popisuje své trápení.


"Ona má tu pubertu teď, v dětství neměla žádnou. Ten bod zlomu byl, když šla na operaci se žaludkem a velice rychle zhubla. Ona se najednou cítila krásná a že jí svět bude ležet u nohou. Rozešla se s Ifkem, který s ní byl v dobrém i ve zlém, myslela si, že přijde podnikatel a princ na bílém koni. Potom jí došlo, že to tak není a nejdříve sklouzla občas někde na party k něčemu špatnému," říká.

Moniku zklamala zejména Ornella

Monika je zklamaná vůči Charlotte i z chování exmanžela a Ornelly Koktové, tedy Charlottiny starší sestry. "Můj exmanžel se chová šíleně. O své vlastní dceři mluví jako o prostitutce a já nevím, co všechno. Nepodal jí ani malíček. Ornella za ni jednou zaplatila dluh, ale Ornella může za spoustu mých špatných rozhodnutí v životě, teď jsem zjistila, že už ji taky pomlouvala. Když je tak úspěšná, jak prezentuje, tak proč jí nepomohla? Jenom do ní kopla. Nemůžu je ani počítat jako rodinu," říká smutně.


Samotná Binias se snažila o to, aby se celá rodina semkla a Charlotte pomohli. "Já jsem to chtěla. U Michala to mělo trvání toho chtít pomoc asi 14 dní, když potom zjistil, že se k němu nevrátím, tak potom obrátil. On mi vyznával lásku, ale potom to vzdal a začal špinit. U Ornelly mě mrzí ten nerespekt. Bolí vás to jako mámu. Já jsem pro ni dělala všechno a ona mě odkopla" vysvětlila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy