Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Utrápená Jennifer Aniston pozbyla všechnu krásu: Z půvabné herečky se stala hromádka neštěstí!

Kam se poděla ta krásná Jennifer?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Jennifer Aniston (49) byla považována za jednu z nejkrásnějších žen planety. Jenomže potom, co jí zkrachovalo manželství, to s herečkou nevypadá vůbec dobře. Z kdysi půvabné Jennifer se stala stará a ztrhaná ženská, která si není schopna udržet pořádného chlapa. Její poslední fotky mluví za vše!

Jennifer Aniston zachytily fotoaparáty, jak se plouží z kadeřnictví, ve kterém strávila tři hodiny. Bohužel výsledek o tom příliš nevypovídá. Herečka působí celkově hodně ztrhaným dojmem a je vidět, že se na ní velmi podepsal krach manželství s Justinem Therouxem.

Z jedné z nejkrásnějších žen planety se stala doslova chodící hromádka neštěstí. Jennifer už není zrovna nejmladší, pomalu jí táhne na padesát a měla by už pomýšlet na rodinu. To jde ale stěží, když si není schopná ani udržet chlapa.

Někteří si myslí, že je stále zamilovaná do Brada Pitta a nedokáže se přes jejich rozchod přenést. Všichni moc dobře vědí, že právě Brad byl láskou jejího života a od té doby se Jennifer nedaří najít plnohodnotného partnera.

Tak snad se dá bývalá kráska brzy dohromady a kápne na toho pravého.

Související články

Další články