Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Útoky během koncertů: Harry Styles dostal do hlavy, na Pink fanoušek hodil popel své matky

Harry Styles: Na koncertu ve Vídni dostal zásah předmětem do hlavy
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
zásah do hlavy

Anglický zpěvák Harry Styles byl během vídeňského koncertu zasažen předmětem do obličeje. Objekt přilétl z publika a trefil bývalého člena chlapecké skupiny One Direction kousek pod oko. Není to přitom poprvé. Na podobné incidenty během živých vystoupení si navíc čím dál častěji stěžují i jiní hudebníci, informuje na svém webu britský deník The Independent.

Koncert se konal v sobotu na největším rakouském stadionu Ernst-Happel-Stadion ve Vídni. Ze záběrů zveřejněných na internetu je vidět, jak britská popová hvězda prochází po pódiu, načež ji do blízkosti oka zasáhne předmět, který letí vzduchem. Harry Styles poté zavrávorá bolestí a schoval si obličej do dlaní.

The Independent mluvil s fanynkou Myriam, která na koncert přijela z Německa. Ta uvedla, že k incidentu došlo během závěrečného přídavku – Styles zrovna předváděl svůj hitový singl Sign Of The Times z roku 2017. „Nejprve se musel sebrat. Teprve poté se k nám otočil a pokračoval ve vystoupení. Pořád si sahal na obličej. Vypadalo to, že ho to hodně bolí.“ řekla novinářům a dodala, že na první pohled banální čin, který se odehrál jen pár metrů opodál, s ní velmi otřásl.

Popel matky na pódiu

Chci, aby se mu to už nikdy nestalo. Protože se to stalo už příliš mnohokrát.“ Fanynka naráží na skutečnost, že 29letý zpěvák byl zasažen hozeným předmětem ze strany publika už dříve. Před několika týdny ho během koncertu v Cardiffu zasáhl do obličeje svazek květin.

S podobnou nepříjemností se však setkala už řada hudebníků a zpěváků. Minulý měsíc byla americká popová hvězda Bebe Rexha při svém vystoupení v New Yorku zasažena do obličeje mobilním telefonem. Incident měl dokonce závažnou dohru – sedmadvacetiletý muž byl později zatčen a obviněn z napadení. Po incidentu zveřejnila 33letá zpěvačka albánského původu na svém Instagramu fotografii, na které byla jasně vidět velká fialová modřina na očním víčku a šicí páska na obočí.

Podobnou zkušenost má z nedávna také poprocková zpěvačka Pink. Ta zůstala v šoku poté, co jí jeden z fanoušků hodil na pódium pytlík s popelem své matky. A s napadením přímo na pódiu se musela potýkat zpěvačka Ava Maxtu údajný útočník během koncertu v Los Angeles udeřil tak silně, že jí poškrábal vnitřní stranu oka. Country-popová zpěvačka Kelsea Ballerini zase byla během svého koncertu v americkém Idahu zasažena do obličeje náramkem přátelství, který po ní hodil fanoušek.

Proti trendu házení předmětů na pódium se v rámci svého vystoupení v Las Vegas ostře ohradila také britská populární zpěvačka a držitelka Grammy, Adele: „Všimli jste si také, jak lidé v současné době zapomínají na nějakou zas*anou etiketu během vystoupení? Lidé prostě házejí s*ačky na pódium, viděli jste to?

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy