Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Útok Vondráčkové na Plekance a jeho lásku: Vnucuje dětem Šafářovou, kluci ji odmítají!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
GLOSA
Lucii Vondráčkové (38) jako by se zastesklo po mediální rozvodové bitvě s manželem Tomášem Plekancem (35) a po jeho dlouhodobém mlčení poskytla rozhovor, v němž se do svého muže neobvykle drsně pustila. Opakovaně se strefovala do Tomášovy nové přítelkyně Lucie Šafářové (32), naopak úplně vynechala jméno Matěje Hádka (43), kvůli němuž přitom dle našich zpráv Pleky manželství opustil. Co vše řekla?

„Zpětně mi vše zapadá dohromady. Zjišťuji, že zatímco jsem byla doma s ročním miminkem a starala se o dalšího čtyřletého raubíře, byla druhá půlka páru už v úplně jiném světě. Protože doma se ukazovala jen minimálně. Byla zřejmě příliš zaměstnaná jinde. To je život. A prý velice častý scénář,“ trefovala se Lucie Vondráčková do manžela a jeho přítelkyně v časopise Téma.

I když Pleky i Šafářová se dušují, že se sblížili až po Tomášově rozchodu s Luckou, ta se opakovaně snaží vyvolat dojem, že jí byl několik let nevěrný. A mimochodem: zeptá se někdy někdo Lucie, jestli už taky náhodou nemá dávno nového přítele a jak se jmenuje?

Ostrý útok

„Přišlo mi to zvláštní. Ale každý samozřejmě považuje za normální něco jiného. Asi jsou podobné vztahy po třech týdnech od odchodu z manželství v některých rodinách normální. Ale mně přijdou takové… Ani nevím, jak to pojmenovat. Ta zvláštní situace pokračuje vlastně dál. Když má manžel s dětmi videohovor, vždy jim paní Šafářovou ukazuje a ona jim mává. Kluci jsou z toho celí tumpachoví a nevědí, co mají dělat. A začínají to bohužel ostře odmítat. Myslím, že chtějí být hlavně s tátou,“ rýpla si zpěvačka a herečka.

Jako by chtěla znovu veřejnosti zdůraznit, že ten špatný, kdo za všechno může, je její muž. Těžko říci, jak to ve skutečnosti je. Podle našich informací totiž Tomáš Plekanec odešel od manželky poté, co uviděl kompromitující záznamy z kamer před bytem, kde Lucii navštěvoval pozdě v noci Matěj Hádek Na tohle téma se ale Lucie v rozhovoru bohužel zapomněla rozpovídat.

Bitva o peníze

Vondráčková také tvrdí, že donutila svou právničku, aby už u kanadského soudu nenapadala českou předmanželskou smlouvu a nechtěla polovinu Tomášova majetku. Jestli to také znamená, že už nechce ani oněch v přepočtu 120 milionů korun za ztrátu kariéry a sedm let manželství, to ale z rozhovoru nevyplývá. Nicméně dřív Vondrajda tvrdila, že žalobu musela podat a nemohla proti rozhodnutí advokátky nic dělat, nyní to zázrakem jde.

Zpěvačka také zopakovala, že za současné situace a kvůli údajné štvanici na svou osobu nevidí důvod vracet se s dětmi do České republiky, jak požaduje její manžel. Nicméně ten podal takzvanou návratovou žalobu ohledně zadržování dětí v Kanadě bez jeho souhlasu, o čemž kanadské soudy mají rozhodovat v nejbližších měsících. Pokud by Plekyho nároky uznaly, na Luciin názor se nikdo ohlížet nebude.

Co také řekla?

„Kluci mají jednoho tátu, kterého jsem opravdu milovala jako ještě nikdy nikoho. Chci, aby měli hezké vztahy, a nikdy o něm nemluvím jinak než s respektem. V životě by mě nenapadlo jim ho nějak v hlavičkách očerňovat. Ale bude se muset o jejich srdce porvat sám a dát jim svůj čas a pozornost. To je to nejcennější.“ (Tomáš Plekanec naopak tvrdil, že jim maminka hlavy plete.)

„Jediné, co chci a co mi Tomášem nabídnuto nebylo, je svobodná budoucnost pro naše kluky. Že budou moct studovat a žít tam, kde budou chtít. Že budou zvyklí mluvit několika světovými jazyky. Že se jejich matka nebude muset ptát, jestli můžou dělat plavání nebo parkour. Že nebude muset škemrat o povolení k čemukoli, co pro ně bude nové a zajímavé. Svoboda rozhodování je pro mě důležitá. V létě mi bylo manželem blahosklonně dovoleno, že se nemusím vystěhovat z našeho pražského bytu do věku 18 let našich dětí,“ postěžovala si Lucie Vondráčková (38). (V Tomášově návrhu na vyrovnání s manželkou, který jsme získali, přitom stálo, že Lucie byt dostane darem, o podmínce bydlení jen do osmnácti let dětí v něm nic nebylo.)

Související články

Další články