Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Útok ve Vídni: Poblíž Prátru muž pobodal rodinu! Nevycházejte z domu, vyzvala policie

Vídeň je v šoku, muž pobodal tři lidi.
Rakouští policisté pátrají po muži, který ve středu večer ve Vídni pobodal tři lidi. Útok se stal nedaleko známého zábavního parku Prátr. Policie vyzvala obyvatele metropole, aby už raději nevycházeli z domu.

Zatím neznámý útočník pobodal ve Vídni nejméně tři lidi. Jeden muž a dvě ženy ve věku od 40 do 50 let skončili s těžkými zraněními v nemocnici. Útok se stal ve vídeňské čtvrti Leopoldstadt nedaleko zábavního parku Prátr ve středu okolo tři čtvrtě na osm.

Na místě zasahuje několik jednotek policistů. Vyjela dokonce i speciální jednotka. Muži zákona místo činu uzavřeli. O události informoval list Austrian Kurier, který se odvolává na slova mluvčího vídeňské policie. Ten později uvedl, že napadení jsou rodina. Šlo o rodiče a jejich dceru, všichni jsou Rakušané.

Policie nyní hlídá vchody všech budov v blízkosti místa útoku. Pachatel je totiž na útěku. Zároveň obyvatelům rakouské metropole doporučila, aby nevycházeli z domu. Později policisté informovali o dalším napadení, zatím se neví, zda spolu incidenty souvisely.

Související články

Další články