Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Útok v erotickém klubu v Plzni: Žena žíravinou zranila 5 lidí!

V sobotu ráno zasahovali záchranáři na Americké třídě v Plzni. Před zdejším erotickým klubem se nacházelo 5 zraněných lidí. S vážnými poraněními skončili po útoku žíravinou 3 lidé v nemocnici. Přímo v klubu měla útočit šestačtyřicetiletá žena, kterou policisté zadrželi.

Kolemjdoucí našla na plzeňské Americké třídě zraněnou ženu a muže. Jelikož měli krvácivá zranění, okamžitě přivolala záchranku. Společně s ní dorazila na místo i policie, která v souvilosti s útokem žíravinou zadržela ženu.

„V jednom z pokojů objektu jsme zadrželi pachatelku,“ uvedla mluvčí plzeňské policie s tím, že v žádném případě nešlo o teroristický útok. Šestačtyřicetiletá žena podle policie za zatím nevyjasněných okolností útočila přímo v klubu.

Kvůli vážným zraněním musela být zhruba 40letá žena vrtulníkem trasportována do pražské nemocnice Královské Vinohrady. Dva další muži skončili v plzeňské nemocnici. Všichni jsou podle mluvčích obou nemocnic ve stabilizovaném sta­vu.

Žíravinou se lehce zranila i samotná útočnice. Další muž, který byl ošetřen na místě, utrpěl úraz hlavy.

Související články

Další články