Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Útok na Zemana: Ochranka zasáhla, zástupce protokolu se jen smál! Co ho tak zaujalo?

+ Dalších 36 fotografií
Dramatické momenty dnes zažil Miloš Zeman (73) a jeho ochranka. Na prezidenta se ve volební místnosti v pražských Stodůlkách vrhla polonahá feministka. Zatímco bodyguardi se ji snažili zneškodnit, zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš (36) se jenom usmíval.

Ukrajinská feministka Angelina Diash (27) dnes pořádně zatopila prezidentovi Miloši Zemanovi. Když se vypravil k volbám, za křiku, že je Putinova děv*a, se na něho vrhla. Okamžitě ji zneškodnila Zemanova ochranka. V záběrech je ale vidět člověk, kterého útok evidentně dobře pobavil.

Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš se ve chvíli, kdy se Diash snažila prezidenta napadnout, usmíval. Všichni ostatní byli v šoku, ale Kruliše zřejmě feministka zaujala. Ve své funkci nemá v popisu práce za Zemana nasazovat život, ale znepokojení to v něm vyvolat mohlo.

Příliš se nepochlapil ani Jiří Ovčáček, záchranu Miloše Zemana nechal na profesionálních bodyguardech. Incidentu zpovzdálí přihlížel se soucitným výrazem ve tváři.

Kruliš se do pamětí lidí zapsal zejména nehodou v policejním BMW na jižní Moravě. Lze jen spekulovat, zda pro brněnského politika byla ženina hruď zajímavější než bezpečí prezidenta.

Související články

Další články