Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Útok na zajíčka ze SuperStar! Kvůli podvodu musel Slepčík volat policii

Dalibor Slepčík čelí útoku hackerů.
Zdroj: Facebook.com
Jeden z favoritů na vítězství pěvecké show SuperStar Dalibor Slepčík (15) čelí dennodenně útokům hackerů. Ti se mu nabourali na Facebook, kde si čtou jeho soukromé zprávy a zveřejňují fotky, které se na veřejnost dostat neměly. Jenže policie je prý na takový útok krátká.

Jestli chce být Slepčík slavný, bude se muset smířit s tím, že se na jeho jméně a slávě bude chtít kdekdo napakovat. Jenže že se do něho někdo pustí už teď, to ho překvapilo. Nejenže na sociálních sítích vznikají další a další falešné profily Slepčíka, ale někdo hacknul i jeho pravý.

„Volal jsem na policii, ale řekli mi, že jsou na to krátcí. Na mém profilu někdo sdílel i aplikaci Ask. Tu sice mám, ale nebyl jsem tam už tak tři čtyři měsíce,“ uvedl Dalibor pro TN.cz. „Dokonce tam ten člověk napsal, že tento Facebook není pravý, a přidal odkaz na jiný, který byl samozřejmě falešný. Já jsem tam odsud teda všechno vymazal, ale je možné, že si tam ten člověk teď čte moje zprávy. Musel bych na policii zajít a na to teď není prostě moc času,“ popsal situaci Dalibor.

Jenže s hackery se nepotýká jen na Facebooku, ale i na Instagramu, kde rovněž vzniká řada falešných profilů. „Je tam spousta fotek, které tam já nepřidávám. Jsou tam zveřejněné fotky nebo video, které jsem někomu posílal do chatu, ale nikde jsem je nedával veřejně. Tak to mi museli ukrást z chatu a pak zveřejnit,“ dodal Slepčík.

Související články

Další články