Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Útok na Vémolu: Objevilo se VIDEO, kde se o Karlose mají starat 3 prostitutky

+ Dalších 5 fotografií
uniklo video
Karlos Vémola sice prožívá šťastné období, protože se brzy stane podruhé otcem. Teď se ale na známém portálu pro dospěláky objevilo video, které by mohlo klidně konkurovat snímkům s českým pornohercem Robertem Rosenbergem! Hlavní roli má muž, o kterém popisek tvrdí, že by to měl být Vémola. O jeho tělo se starají tři dívky.

Kdo se snaží Karlose Vémolu poškodit? A je na videu skutečně Vémola? Muž na videu je slavnému zápasníkovi opravdu trochu podobný. Má i podobné tetování na levé ruce.

I hlas je trochu povědomý. Je to tedy fakt zápasník MMA, který nosí přezdívku Terminátor? Zajímavostí je, že celou hodně žhavou scénku plnou orálního sexu si hlavní hrdina nahrával na svůj mobilní telefon.

Je to ale opravdu Vémola? Nebo jde o podlý a nechutný útok na slavného bijce? Redakce eXtra.cz vyjádření Karlose Vémoly zjišťuje a brzy uveřejníme pokračování celé kauzy.

Mohlo by vás zajímat

Další články