Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Útok na uši i oči poroty SuperStar: Kromě příšerného zpěvu předvedla dívka i šílenou vizáž!

Už v sobotu přichází další epizoda z castingů letošní SuperStar. Před obávanou porotu se postaví několik dalších talentovaných i méně nadaných soutěžících, kteří si chtějí splnit svůj sen a stát se budoucí SuperStar 2018. Jednou z nich je i Juliána Hamranová, která s porotou pořádně zamává. A nebude to jen kvůli zpěvu!

Rodiče, prarodiče, kamarádi, partneři – to jsou ti, kteří většinou přijdou na casting SuperStar se soutěžícími jako doprovod. Pětadvacetiletá Slovenka Juliána Hamranová si ale s sebou vzala poněkud netradiční podporu – svou malou panenku Adalmínu.

A tím udělala radost minimálně Matějovi (40) a Benovi (30), kteří se vrátili do dětských let a během Juliánina zpěvu si s její panenkou pěkně pohráli.

Hračka však není to jediné, čím Juliána porotu zaujala. Již teď s přehledem vyhrála titul Nejšílenější vizáž SuperStar 2018. „Myslím si, že odlišná jsem právě svým výrazem a vzhledem. To, jak se oblékám a maluju, jsem prostě já,“ prozradila Juliána. Bude toto ale stačit na postup?

Související články

Další články