Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Útok na syna Meghan a Harryho: Slavný moderátor udělal z Archieho ŠIMPANZE

+ Dalších 51 fotografií
Poprask v království
Na světě je teprve třetí den, přesto už čelí rasistickému útoku. Malého Archieho, syna vévodkyně Meghan (37) a prince Harryho (34), zobrazil rozhlasový moderátor Danny Baker (61) jako šimpanze. Sesypala se na něj nejenom lavina kritiky, ale veřejnoprávní BBC ho na hodinu vyrazila!

„Královské miminko opouští nemocnici,“ napsal moderátor k fotce, na které neznámý pár vede za ruku malého šimpanze. Opicí měl na mysli Archieho Harrisona, novorozeného syna prince Harryho (34) a Meghan Markle (37).

Nemístnou fotkou pobouřil nejenom Velkou Británii, lidé se shodují, že jde o rasismus. Vévodkyně ze Sussexu je totiž míšenka, její maminka Doria Ragland (62) je Afroameričanka.

Baker ve veřejnoprávní BBC na hodinu skončil, důvodem je podle vyjádření společnosti právě rasismus. „Danny je výborný moderátor, spolupracovat s námi však už nebude,“ potvrdila BBC.

Archie se narodil v pondělí, ve středu se Harry s Meghan poprvé pochlubili fotkou a jménem. Jeho šlechtické tituly zatím zůstávají tajemstvím.

Mohlo by vás zajímat

Další články