Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Útok na Meghan Markle: Přestaň se vytahovat, že sis vzala prince, vzkazuje jí známá novinářka

Meghan Markle: Jen se vychloubá a lže, pustila se do ní známá moderátorka
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
KRÁLOVSKÁ RODINA

Americká herečka a novinářka Megyn Kelly se pustila do Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu. Vadí jí, že herečka se podle ní snaží stále strhávat pozornost na to, že si vzala prince Harryho, a dělá to pouze pro to, aby se jí dostalo ještě více pozornosti. Novinářka na vévodkyni zaútočila na YouTube poté, co Meghan uveřejnila nový díl svého podcastu.

Americká novinářka Megyn Kelly, která uvádí populární The Megyn Kelly Show, je známá i díky své práci pro stanice NBC a Fox News. Velmi aktivně také přispívá na sociální sítě. Nyní je v centru dění kvůli svým výrokům k Meghan Markle, která zřejmě může za všechno zlé, co prince Harryho v životě potkalo.

"Oh, můj manžel? Je skvělý," začala své básnění o manželovi, britském princi Harrym, Meghan, když ve svém podcastu Archetypes dostala otázku na to, jaký je otec. Hned nato začala vyprávět, jak vypadá jejich ranní rutina. Vévoda ze Sussexu prý obstará Archieho, zatímco ona všem třem připravuje snídani, rozplývala se Markle.

Tvrdá kritika

"Bereme to, chápeme to. Vyhrála jsi jackpot. Gratulujeme ti, ulovila jsi velkou rybu a chceš, abychom to všichni věděli," pustila se do vévodkyně Megyn Kelly ve svém pořadu, který je dostupný na YouTube. Nazvala ji také lhářkou, a to když Meghan říkala, že neznala královskou rodinu před tím, než začala randit s princem Harrym.

"Stejně jako my všichni i ona měla fázi, kdy byla zamilovaná do královské rodiny, " řekl autor knihy o Karlovi III. Christopher Anderson, se kterým Kelly v show mluvila. "Existují fotky Meghan před Buckinghamským palácem, když byla teenager," upřesnil autor s tím, že to, co říkala, je velmi nepravděpodobné.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy