Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Útok na Lindsay Lohan: Rána pěstí do obličeje, pak zoufalý křik! Mrazivé VIDEO

+ Dalších 33 fotografií
Zprvu nevinný výlet do Moskvy se pro Lindsay Lohan (32) v několika minutách změnil v noční můru. Herečka, které už alkohol rozežral i poslední zbytky mozkových buněk, si to ale způsobila sama. Navezla se do arabské rodinky a dostala ránu do tváře.

Lindsay Lohan se sice tváří jako oběť, ve skutečnosti ale útok vyprovokovala sama. Herečka, která spotřebovala tolik alkoholu a kokainu, že by za to šel postavit mrakodrap na Marsu, to odskákala v Moskvě!

Procházela se ulicemi ruského velkoměsta a narazila na podle svých slov uprchlíky ze Sýrie. Šlo o rodinu s dvěma malými chlapci. Chtěla jim pomoct, ale pak jí v hlavě cosi přepnulo a spustila dost drsnou show.

Rodiče totiž obvinila, že svoje děti prodávají. Věřte, nebo ne, herečka ovládá arabštinu, a tak na ně spustila v jejich rodné řeči. "Ničíte arabskou kulturu," ječela na ně zběsile.

Od matky potom měla dostat ránu pěstí do tváře. Na videu to není zřetelně vidět, takže jde o jednostranné obvinění. Lindsay Lohan ještě nestačila ani vystřízlivět a už se bránila, že chtěla jen zachránit dva nebohé hochy.

Ačkoliv fyzické násilí je nejhorší případ řešení sporů, v této situaci rodiče snad ani nemohli jinak. Lindsay, proboha, dělej se sebou něco!

Související články

Další články