Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Útok na Kristelovou s Řepkou! Kdo se je po skandálu s Erbovou snaží dodělat a proč?

O co tu jde?
Zdroj: Gmail, Instagram
+ Dalších 32 fotografií
Všichni stále ještě řeší trable Tomáše Řepky (44) a Kateřiny Kristelové (38), s nimiž bylo zahájeno trestní stíhání kvůli údajnému zadávání erotických inzerátů jménem Tomovy ex Vlaďky Erbové (36). Na dvojici kromě toho přišel i drsný útok!

Z adresy tomas.kristel@post.cz přišel do redakce email, který se především do Kateřiny Kristelové (38) pouští tak, že věřit všemu, nepodáte jí ani na Sahaře vodu, i kdyby byla na pokraji vyčerpání.

Tvrdí cosi o jakýchsi údajných podvodech Katky na Instagramu, omílá exekuce Tomáše Řepky (44) a spekuluje o tom, jak zadlužený Řepka měl získat honorář za svou knihu.

Podle informací eXtra.cz stejný email dostaly i snad všechny ostatní bulvární redakce u nás. Někdo měl prostě velký zájem na tom, aby se jeko konstrukce dostaly k očím čtenářů. A když jsme se podrobně začetli do elaborátu, s kterým si kdosi musel dát pořádnou práci, nestačili jsme se divit.

Po všech zkušenostech z branže by si pisatel těchto řádků dovolil tvrdit, že autorem s největší pravděpodobností bude nějaký šikovný novinář. Text má totiž hlavu a patu, působí jako od takzvaně „vypsaného“ člověka, tedy pisálka, který už datluje do klávesnice texty nějaký ten pátek.

Nebo autorovi jen fandíme a je to velmi šikovný grafoman.

Každopádně je zajímavé, že si někdo dal tu práci a rozhodl se kopnout si. Čeští Beckhamovci si z hrozby vězení dělají legraci a místo ostudy až na půdu se po propuknutí aférky chlubí ještě většími kšefty.

Související články

Další články