Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Útok na Knoblocha z Ulice: Herce kvůli roli šikanují, nechybělo ani fyzické napadení. Kam až zajde chování bláznivých diváků?

Útok na Knoblocha z Ulice: Herce kvůli roli šikanují, nechybělo ani fyzické napadení. Kam až zajde chování bláznivých diváků?
Zdroj: archiv TV Nova

Někteří herci to opravdu nemají jednoduché. Jejich snem jsou sice negativní role, ale pokud si lidé dílo, v němž hrají, zamilují, jsou schopni na dotyčného nahlížet jako na toho zloducha, který může za to, že zmlátil, zabil, podvedl a vůbec si zaslouží jen to nejhorší.

Právě tuhle situaci zažívá herec Jiří Štrébl, který v populárním seriálu televize Nova hraje postavu Miloše Knoblocha, nevlastního otce Emy, s níž nemá zrovna dobrý vztah. Někteří fanoušci seriálu se do scénáře natolik vložili, že se k herci chovají, jakoby byl opravdový Knobloch. Na sociálních sítích mu sprostě nadávají, jeden z naštvaných diváků mu poničil auto, další dokonce ve chvíli, kdy Štrébla spatřil, vyběhl z auta a herce fyzicky napadl, protože prý špatně vychovává Emu.

"Už jsem kvůli tomu omezil cesty metrem, nicméně minulý týden mi vynadal i taxikář. Byly i dny, kdy jsem po hodinové procházce zalitoval, nicméně bych roli Miloše znovu přijal. A musím říct, že se Miloše v sobě snažím obhájit a mám ho i docela rád, i když se mi hraje dost těžce," svěřil se Štrébl, který si už v minulosti stěžoval, jak mu tato role ztěžuje život.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy