Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Útok na Jirku Paroubka: Neznámí muži se dobývali do jeho domu. Má v tom snad prsty manželka Petra?

Může za útok na Paroubka jeho manželka?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Manželství Jiřího Paroubka a Petry Paroubkové je v troskách a bývalý premiér neprožívá zrovna šťastné období. Navíc se minulý týden museli znovu potkat, protože Paroubka přepadli. Ke rvačce musela být přivolána i policie!

Jiří Paroubek (64) neprožívá zrovna šťastné období. Po 10 letech se rozpadlo jeho manželství s Petrou Paroubkovou (43) a nyní musel řešit velmi nepříjemnou věc. Do jeho domu v pražské Velké Chuchli se totiž minulý týden pokoušeli dostat dva neznámí muži. Dokonce došlo i k potyčce a sám Paroubek se musel bránit. A za vše mohla zřejmě Petra Paroubková.

„Byla jsem na rohu ulice a viděla, jak se pan Paroubek brání dvěma mužům, kteří jako by na něj dotírali. On gestikuloval a otáčel se k nim zády, asi se bránil,“ řekla pro expres.cz očitá svědkyně. „Nebyla jsem tak blízko, abych slyšela, o co jde. Ale paní Paroubkovou jsem poznala, asi chtěli do domu a pan Paroubek je tam nechtěl pustit,“ tvrdila.

„Nechci to už více komentovat,“ řekl redakci eXtra.cz Jiří Paroubek, podle kterého šlo o útok na jeho osobu. „Mohu potvrdit, že jsme v uvedeném termínu z této lokality skutečně přijali oznámení na linku tísňového volání. Nicméně policisté nakonec nemuseli jakkoli zakročovat, neboť celá oznamovaná událost pominula ještě před jejich příjezdem,“ řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Jenže vše může být trochu jinak. Paroubkovou totiž hlídá několik bodyguardů. Partička chlapů jí je v patách na každém kroku a Petra za ně platí nemalé peníze. Poslala je na svého manžela snad ona? Psali jsme ZDE.

Podle našich informací se mezi Paroubkovými odehrává klasická situace, kdy Paroubková chce svého manžela oškubat o peníze, Paroubek by měl rád zachovaný styk s dcerou Margaritou (7). Otázkou je, zda obě strany přistoupí na dohodu, podle všeho se věc spíše odehraje v několika kolech před soudem.

Související články

Další články