Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Útok na jedenáctiletou dívku nebyl ojedinělý: Miloslavov terorizuje partička výrostků

Šikana na Slovensku: Miloslavov terorizují partičky výrostků
Zdroj: archiv Policie Slovenské republiky
+ Další 4 fotografie
Šikana

Případ brutální šikany, který se stal ve slovenském Miloslavově, nebyl ojedinělý. Podle TV Markíza i reakcí lidí na sociálních sítích je v obci skupinka dětí, která vyvolává potyčky, jež si následně natáčí na mobil. Policie to ale popírá.

Podle TV Markíza měla skupina teenagerů minulý rok v Miloslavově zaútočit na patnáctiletou dívku. K celému incidentu došlo v části u Alžbětina Dvora, který spadá pod obec. Agresoři se snažili dívku shodit z posedu a fackovali ji a vše si nahrávali na mobilní telefon. Zda jde o stejnou partičku, která napadla v neděli jedenáctiletou dívku, není jasné.

"Vyrovnám ti obličej a budeš vypadat normálně," říká ve videu zveřejněném televizní stanicí jedna z agresorek před tím, než dá své oběti facku. Když napadená dívka přišla domů, řekla vše mamince, která zavolala policii. Jako odpověď se jí ale dostalo, že strážníci s šikanou nic nezmohou, pokud nedojde k nějakému úmrtí.

Policie o ničem neví

To, že se podobné věci dějí v obci častěji, potvrzují i lidé na facebookových stránkách Miloslavova. "Ti zas*ani tam (do areálu bývalého družstva, kde došlo k napadení 11 leté dívky) chodí už dlouho a nic se s tím nedělá. Děti se bojí jít večer ven se psem, protože tito zm*di se nafetují a nevědí, co dělají. Policii máme pod nosem, tak proč tam nejsou hlídky. Jen čekáme, až se stane něco podobného, jako se stalo nyní, a doufáme, že se něco pohne," postěžoval si jeden z obyvatel Miloslavova na Facebooku.

Přestože se internetem šíří videa z obce, na kterých je jasně vidět šikana, a lidé si na partičky výrostků stěžují, policie o žádném dětském gangu údajně neví. "Neeviduji žádné oznámení od občanů uvedené obce, které by se týkalo dětského gangu," uvedl policejní mluvčí pro TV Markíza.Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy