Když se před dvěma dny na Facebooku objevila stránka Pražské roztahovačky, několika holkám pořádně zatrnulo. Admin totiž vyzval veřejnost, aby mu začala posílat fotografie holek, které vlezou do postele každému, třeba i za peníze nebo drogy.

Tahle věc se ale organizátorům pořádně zvrhla, protože se na veřejnost dostávaly fotky holek, kterým se někdo chtěl pomstít. Původní stránka byla za pár hodin zablokována, protože naprosto odporovala pravidlům Facebooku, ale okamžitě začaly vznikat její další „náhražky“. Navíc se přidávala i další města, takže teď je možné si najít roztahovačky třeba z Plzně, Brna, Ústí nad Labem nebo Pardubic.

Ještě včera večer v Krimi zprávách televize Prima uvedla zástupkyně Policie ČR, že zatím nezaznamenala žádné nahlášení trestného činu v této věci, ale dnes už je zřejmě všechno jinak a některé dívky se na policii obrátily. Stala jste se obětí některé stránky o roztahovačkách? Chcete očistit svoje jméno? Pošlete nám fotku s krátkým příběhem na redakce@extra.cz.