Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Útok na Ewu Farnou: Měli kvůli ní vyhodit ženu z porodnice! Jaká je pravda?

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 43 fotografií
pletichy
Kdo chce poškodit dobré jméno Ewy Farné (25)? Do redakce eXtra.cz dorazily nepříjemné informace. Jedna z uklízeček prý byla vyhozena za fotku se slavnou zpěvačkou. Vedení porodnice to ale odmítá.

Ewa Farna (25) prožívá nejšťastnější období v životě. Skoro měsíc je pyšnou maminkou malého syna Artuše, tento týden navíc oslavila deset let s manželem Martinem Chobotem (30). Jenže podle informací, které do eXtra.cz došly, mělo být v Příbrami dusno.

Zpěvačka rodila začátkem června v nemocnici v Příbrami. A jelikož je slavnou osobností, personál o ni projevoval zvýšený zájem. Zvlášť prý jedna z uklízeček, která si podle našeho zdroje přála se s Farnou vyfotit. Pak se měl spustit nepříjemný sled událostí, jenž prý skončil vyhazovem. „Odešla na hodinu z rozhodnutí primáře,“ tvrdil zdroj.

S příbramskou nemocnicí jsme se spojili a poprosili o vyjádření. A ukázalo se, že k incidentu na porodním oddělení zřejmě vůbec nedošlo.

„Informace, která se k vám dostala, bohužel není pravdivá. Celou záležitost jsem si ověřoval u vrchní sestry gynekologicko-porodnického oddělení. Vámi uvedený incident s fotografováním personálu s některou z našich pacientek jsme nezaznamenali, tudíž nebyl s žádným z našich zaměstnanců rozvázán pracovní poměr ani neproběhl žádný jiný postih,“ řekl eXtra.cz mluvčí příbramské nemocnice Martin Janota.

Kdosi se tak pravděpodobně rozhodl, že poškodí dobré jméno Ewy Farné. Když pomineme bouračku s 0,8 promile alkoholu v žíle v roce 2012, za dlouhých třináct let v šoubyznysu nikdy nepřešlápla. Naopak se chová mile i k těm, kteří nepatří mezi její příznivce.

Související články

Další články