Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Útok na Ewu Farnou, která vůbec nechápe: Ukradli jí identitu a sprostě napadají fanoušky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Nechutné!
Ewa Farna (26) si chce užívat prvního syna, místo toho však musí řešit velkou facebookovou patálii. Na sociální síti jí totiž kdosi ukradl účet a jejím jménem sprostě nadával fanouškům. Tým zpěvačky a novopečené maminky to naštěstí zaznamenal a nepříjemnou situaci začal řešit. Tohle přesně se stalo!

V pořádném šoku zůstali fanoušci Ewy Farné (26), když si přečetli příspěvky na jejím Facebooku. Toho se totiž zmocnili hackeři a stránku zasypali vulgárními vzkazy, jimiž napadali právě zpěvaččiny příznivce.

"Všichni už jste pravděpodobně postřehli a pochopili, že nejnovější příspěvky na mé facebookové stránce Ewa Farna nejsou z mé hlavy. Účet mi někdo ukradl," kroutila hlavou Ewa. "Mrzí mě, že nemalý počet mých sledujících (je jich přes 750 tisíc) kdosi napadá a vulgárně jim nadává mým jménem," dodala s tím, že šlamastyku pomohli částečně vyřešit právě fanoušci.

Ti totiž spojili síly a účet hromadnými stížnostmi přímo Facebooku nechali zmizet. "Účet je v tuto chvíli zablokovaný díky fanouškům, kteří falešné příspěvky nahlašovali," děkovala Farna.

Jakmile se hacker, který profil s téměř milionem sledujících ukradl, vypátrá, budou proti němu podle Farné podniknuty příslušné kroky.

Ewa se stala maminkou letos v červnu, porodila krásného a zdravého syna. Dostal jméno Artur a má se čile k světu. Proto je jasné, že internetoví hackeři nemohou zpěvačku rozhodit. Nepříjemné to ale samozřejmě je, držíme proto palce, aby se situace co nejrychleji vyřešila a stránka se vrátila do správných rukou.

Související články

Další články