Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Útok na Ester Ledeckou: Proč chyběla na oslavách v Českém domě? Asi by ji to rozptylovalo!

Ester Ledecká má druhé zlato a navždy přepsala dějiny sportu.
Zdroj: repro ČT/Profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
Svými excelentními výkony se Ester Ledecká (22) postarala o dvě zlaté medaile. Právem se stala královnou letošní zimní olympiády. Jenže se v Koreji nezastavila v Českém domě, kde ostatní sportovci slavili. Ať už měla jakékoliv důvody, bylo to její právo. A některým lidem to leží v žaludku!

„Tak jsme skončili ceremoniálem. V Českém domě jsem byl 16 dní nepřetržitě. Medailisti tu slavili a z jejich díkůvzdání byly nakonec parádní oslavy pro fanoušky a ostatní. Bohužel sem nechtěla hlavní hvězda celých Her. Českýmu domu a tomu, co zde předvedla, by to náramně slušelo,“ napsal na Twitter novinář Štěpán Pokorný.

Ester Ledecká do Českého domu nepřišla zřejmě z nějakého důvodu. A ať už byl jakýkoliv, měla na to naprosté právo. A právo vyjádřit politování, že nepřišla, má i Pokorný.

Za hranou je už ovšem poznámka dalšího novináře Miroslava Bureše, který se do Ester nestrefuje poprvé. „Všichni přišli, kromě Ledecké. Asi se nechtěla rozptylovat před závody, které má za týden nebo čtrnáct dnů?“ rýpl si Bureš. A řada lidí, i ti, které nepřítomnost Ledecké mrzí, mu to vyčítají.

Ester Ledecká toho pro Česko udělala během posledního týdne dost. Přepsala historii olympijských her. Jestliže nechtěla slavit s ostatními, je to její věc. A škarohlídi se mohou klidně uvztekat.

Související články

Další články