Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Útok na Daru Rolins na svatbě Alagič a Rytmuse: Do bývalky ženicha se pustil kamarád Jasminy

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 141 fotografií
potupa
Ačkoliv svatba Jasminy Alagič Vrbovské (29) a Rytmuse (42) byla jako z pohádky, přece jen se na ní našel jeden špatný moment. Vizážista nevěsty Milan Svingal na svůj profil umístil obrázek ze slovenské zábavní stránky zomri.online, který útočí na Daru Rolins (46) skrz píseň Zvonky štěstí, která ji proslavila.

Ačkoliv se Dara Rolins k svatbě svého bývalého přítele Rytmuse vůbec nevyjádřila a naopak myšlenky na ni zaháněla na akci v Ostravě, zdá se, že některým svatebčanům stále leží v žaludku. Jedním z nich je i vizážista a blízký přítel Jasminy Alagič Milan Svingal. Ten na svůj profil umístil fotku ze stránky zomri.online, kde je snímek ze svatby Jasminy a Rytmuse doplněný o vzkaz Daře.

Snímek je ponižující. „Keď ti konečne zazvonia zvonky štěstí,“ píše se na ní. Svingal ji na svém Instagramu sdílel s dodatkem, že vyzvání pěkně. S největší pravděpodobností se na něj ale pak snesla velká vlna kritiky, příspěvek totiž záhy zmizel.

Pohádková svatba novomanželů Vrbovských se tak nakonec bez jediné poznámky na Daru neobešla. Ta s Rytmusem strávila celých 7 let života a v poslední době se jeden o druhém už vůbec nezmiňují.

Související články

Další články