Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Útok maminky Borkovce na Knechtovou: TY STARÁ K**VO, ty mi Péťu nevezmeš!

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
Zničený vztah
Petr Borkovec (18) chce být s Katarínou Knechtovou (37) za každou cenu. I kdyby ho to mělo stát vztah s maminkou Janou Borkovcovou, která si ho vzala z dětského domova. Redakce eXtra.cz získala exkluzivní svědectví o útocích paní Jany na Katarínu Knechtovou. Nechybějí nadávky, narážky na sex ani drsné výhrůžky!

Jak jsme již na eXtra.cz informovali, Petr Borkovec a Katarína Knechtová se po dvou měsících od bolestného rozchodu dali znovu dohromady. Zároveň jsme vypátrali pravý důvod kopaček, které v září dala Katarína.

Za tehdejším pádem párečku ze SuperStar 2018, který dělí věkový rozdíl 19 let, podle informací eXtra.cz stála Petrova maminka Jana Borkovcová.

Ta se totiž nemůže smířit s tím, že je Katarína o tolik starší. Vadí jí i minulost, kterou si za roky v šoubyznysu za sebou vleče. „Psala jí vulgární zprávy. Nadávala jí, že je stará k**va, a nechyběly tam ani výhrůžky. Hrozila jí, že na ni pošle sociálku,“ vyjmenovává pro eXtra.cz důvěryhodný zdroj.

„Jana si moc přála, aby Katarína nechala Petra na pokoji. Aby ho nechala být a šla dál. Vypisovala jí opravdu často, třeba to, že mu stačí její stará p*ča. ‚Na staré p**i se dobře cvičí, ty ubožačko,‘ přistálo Knechtové v mobilu,“ pokračuje zdroj, který měl možnost do těchto nechutných zpráv nahlédnout.

„Petr ví, že pro jeho mámu nikdy nebude žádná žena dost dobrá. Knechtová se s tím těžko smiřovala, ale pak si řekla, že to nějak skousne,“ uzavřel člověk, který má k rodině Borkovce velmi blízko.

Borkovec měl ke své mamince Janě vždy velmi blízko. Během letošní SuperStar mu byla ohromnou oporou. Petr se nikdy netajil tím, že je z dětského domova. Paní Jana se takto ujala celkem 9 dětí. A když její manžel Aleš Borkovec zemřel, dokonce postavila rodinný dům vlastníma rukama.

Petr to moc dobře ví a maminku má rád. Zamiloval se ale do Kataríny a trápí ho, že ji maminka nemůže vystát. Doufejme, že se trojice nakonec bude schopná rozumně domluvit.

Související články

Další články