Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Útok Hingisové bude stát Hlaváčkovou POŘÁDNÝ BALÍK: Neuvěříte, o jak vysokou částku přijde!

Hingisová způsobila Hlaváčkové velké problémy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Nečekalo se, že jeden úder z rakety Švýcarky nadělá takovou paseku. Hlaváčková má kvůli němu zlomený nos a ještě kůstku na obličeji. Přijde tak o štědře dotované US Open a královské prémie, na které si mohla v New Yorku přijít!

Jeden přesný úder, odražení od rakety a co to může pro tenistku znamenat. Andrea Hlaváčková by mohla vyprávět. Nebýt onoho úderu, možná by nyní měla doma ve vitríně zlatou medaili z olympijských her a byla by ve 2. kole kvalifikace US Open. Jenže vše je jinak.

Hingisová způsobila české tenistce zlomeninu kůstky na obličeji a ještě k tomu zlomený nos. Díky tomu nemůže Hlaváčková hrát dvouhru na US Open a spokojit se bude muset pouze se čtyrhrou, kde ale takový ranec nevydělá.

Hlaváčková by si jen za to, že by nastoupila do 1. kola kvalifikace, přišla na 5000 dolarů, což je asi 120 000 korun. Kdyby se jí podařilo projít kvalifikaci, pak by měla jistou odměnu ve výši takřka milionu korun. Mít milion a nemít milion je přitom obrovský rozdíl. Tak snad se dá Andrea do kupy bude se moci opět věnovat i dvouhře…

Související články

Další články