Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Útok Gelemové na Patrasovou: Chce Dádu rozvést s Felixem?!

Dáda se trochu urazila…
Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
Jako by si toho Dáda Patrasová (62) nevytrpěla už dost! Poté, co vypustila do světa informaci o tom, že Felix Slováček (75) platí Lucii Gelemové (35) drahý byt, vrátila úder sama milenka stále ještě manžela Patrasové. Z jejích slov lze vyčíst snaha o ponížení, ale i o něco mnohem většího!

Dáda Patrasová tvrdí, že Felix Slováček platí Lucii Gelemové drahý byt. „Blbost,“ řekl nám saxofonista. A zřejmě spolu vymysleli, jak Dádě tenhle úder vrátit!

„Chytila jsem na pasece květinu – aneb do třetice všeho dobrého,“ napsala Gelemová k fotce, na které drží svatební kytici.

Maminky se mezi prvními zastal syn Felix Slováček ml. (35). „Tak tento koment na Instagramu u této fotky od Lucie ‚chytila jsem na pasece květinu‘ je tak trapný, ubohý a vlastně i zlý a vysmívající se do ksichtu naší rodině… Tohle je skutečně to největší dno,“ vzkázal.

Gelemová však na nic nečekala a hned přispěchala s vysvětlením, že autorem nejapného textu je sám Felix. Žene ho snad do rozvodu, aby se mohli vzít?

„Co to je za blbost, sakra, proč bychom to dělali? Nikdo se rozvádět nebude,“ řekla eXtra.cz rozčílená Dáda. Snad s ní stejný názor sdílí i Felix.

Související články

Další články