Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Útočník zastřelil před restaurací tři ženy. Mezi oběťmi jsou radní a dvě novinářky

Útočník zastřelil tři ženy před restaurací.
Zdroj: twitter.com
Radní a dvě novinářky zemřely poté, co je neznámý útočník střelil do hlavy. Na ženy zaútočil mladý muž (23) v noci na dnešek ve městě Imatra ve Finsku. Policie hned po incidentu útočníka zadržela.

Incident se odehrál v noci na dnešek ve městě Imatra u hranic s Ruskem. Muž zaútočil v pěší zóně mezi bary a restauracemi na tři ženy a zastřelil je. Mezi oběťmi jsou radní a dvě novinářky. Policie ho následně zadržela. Proč muž útočil, zatím není jasné. O incidentu informovaly servery mirror.co.uk, yle.fi, news.com.au a další zahraniční média.

Každou ze svých obětí zasáhl do hlavy a trupu, ženy byly na místě mrtvé. Svědci, kteří celý incident viděli, pak oběti identifikovali. Po střelbě zrovna ulicí projíždělo policejní auto a útočník byl ihned zadržen.

Nekladl žádný odpor, ani se nepokoušel utéct. „Byli tam lidé, když se to stalo. V tak malém městě je to dost velký incident a mnoho lidí zažilo šok,“ řekla mluvčí místního sociálního a zdravotnického odboru. Po incidentu bylo ve městě otevřené krizové centrum.

Související články

Další články