Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Útočník Slavie zažívá smutné období: Zemřel mu milovaný otec (†57)

Útočník Slavie Ivan Schranz.
Zdroj: Profimedia
Tragédie

Slovenský útočník Ivan Schranz (28), který momentálně hraje za pražskou Slavii, prožívá období smutku. O víkendu přišel o život jeho milovaný otec Dušan (†57), který se měl za tragických okolností utopit. Co se vlastně stalo?

Sedmapadesátiletý muž se rozhodl jet o víkendu se svou kamarádkou na cyklistickou vyjížďku. Pár se podle televize JOJ následně rozloučil a každý se vydal po své ose domů. Jenže poté se přestal ozývat rodině, proto se ho rozhodla kamarádka najít.

Na hladině kanálu Šúrský v obci Zálesí nedaleko Bratislavy poté lidé našli mužovu bundu. Následně zalarmovali policii, která ho našla i s jeho kolem utonulého. Později bylo zjištěno, že se jedná o otce útočníka pražské Slavie Ivana Schranze Dušana. Bylo mu pouhých sedmapadesát let, když přejížděl po dřevěném mostě, ze kterého spadl a následně se utopil.

Na fotbalovém utkání chyběl

Útočník se ani neobjevil na nedělním utkání Slavie proti plzeňské Viktorii, přičemž zápas skončil 2:1. Záložník Ondřej Lingr (23) poté na kameru popřál Schranzovi mnoho sil: „Rád bych tohle důležité vítězství proti Plzni věnoval Ivanu Schranzovi, který nyní prožívá obrovsky těžké chvíle. Schranzíku, celý tým je s tebou. Myslíme na tebe, drž se.” Klub jeho nepřítomnost zdůvodnil osobními problémy.

Související články

Další články