Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Utočí na ni, i když moc nemluví: Na škleby Kirschner v The Voice se nedá dívat, říkají diváci!

+ Dalších 40 fotografií
The Voice 2019
Schytává to, i když skoro neotevře pusu. A není téměř pochyb, že The Voice Česko Slovensko 2019 by řada diváků sledovala raději bez Jany Kirschner (40) v porotcovském křesle. Tentokrát nevadily její „blbé kecy“, ale znelíbila se kvůli svým grimasám. U slovenské zpěvačky zkrátka stačí, aby dýchala, a už je oheň na střeše.

Katarína Knechtová (38) byl v SuperStar 2018 slabým odvarem, na Slovensku se zrodila daleko větší hrůza. To se dá vyčíst z reakcí diváků, pro které je Jana Kirschner (40) trnem v oku od prvního dílu The Voice Česko Slovensko 2019.

Podle mnohých je afektovaná, zlá, pitomá a své rozumy by měla jít rozdávat raději do kravína. „A lajnička byla?“ nezdráhali se dokonce někteří Kirschner nařknout z konzumace omamných látek.

Jenže tentokrát to bylo jinak. Ve vyřazování přišla řada na Pepu Vojtka (53), který měl v The Voice hlavní slovo a ostatní trousili jen krátké poznámky. Kirschner skoro nemluvila, přesto to schytala. Stačila k tomu její tvář.

„Co to tam dělá za škleby? Ať už ji dají pryč, nedá se na ni dívat,“ stálo v jednom z ošklivých vzkazů. Kritiků se evidentně zpěvačka opravdu zbaví až ve chvíli, kdy zmizí z televizních obrazovek. Alespoň těch českých.

Mohlo by vás zajímat

Další články