Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Uteklo to jako voda: Dagmar Havlová ukázala přes 40 let staré fotky z mládí

Uteklo to jako voda: Dagmar Havlová ukázala přes 40 let staré fotky z mládí
Zdroj: Profimedia.cz, archiv Dagmar Havlové
+ Dalších 8 fotografií
retro
Dagmar Havlová (67) si po zápřahu s nezištným šitím roušek konečně našla i čas pro sebe. Bývalá první dáma listovala svými fotoalby a úlovky z minulosti se pochlubila na Instagramu. Třicet let staré snímky dojaly i fanoušky.

"V tuto dobu před víc než čtyřiceti lety. Uteklo to jako voda v peřejích," napsala Dagmar Havlová ke snímkům, u kterých nezůstalo jedno oko suché.

Někdejší první dáma je na nich s tehdy ještě malou dcerou Ninou (44), která je dnes sama dvojnásobnou maminkou a pracuje jako soudkyně.

Rychlost času dojala i řadu fanoušků Havlové. "Když jsou děti malé, chceme, aby už seděly, potom chodily. Tlačíme čas. Ale teď, s odstupem času, se nám rodičům zdá, že to uběhlo a mnozí si uvědomují, jaký krásný, vzácný čas to byl a po dětství našich dětí se nám stýská," napsala pod příspěvek Jana.

Roušky

"A vy jste stále stejně krásná," přidala Kateřina pochvalná slova směrem k první dámě.

Havlová na svůj Instagram příliš mnoho fotek z minulosti nepřidává. V poslední době ho spíš zásobovala snímky, na kterých šije roušky. Dělala to bez jakékoliv nároku na odměnu, sama řekla, že za svou obětavou práci nic nechce.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy