Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Uteklo to jako voda: Dagmar Havlová ukázala přes 40 let staré fotky z mládí

Zdroj: Profimedia.cz, archiv Dagmar Havlové
+ Dalších 8 fotografií
retro
Dagmar Havlová (67) si po zápřahu s nezištným šitím roušek konečně našla i čas pro sebe. Bývalá první dáma listovala svými fotoalby a úlovky z minulosti se pochlubila na Instagramu. Třicet let staré snímky dojaly i fanoušky.

"V tuto dobu před víc než čtyřiceti lety. Uteklo to jako voda v peřejích," napsala Dagmar Havlová ke snímkům, u kterých nezůstalo jedno oko suché.

Někdejší první dáma je na nich s tehdy ještě malou dcerou Ninou (44), která je dnes sama dvojnásobnou maminkou a pracuje jako soudkyně.

Rychlost času dojala i řadu fanoušků Havlové. "Když jsou děti malé, chceme, aby už seděly, potom chodily. Tlačíme čas. Ale teď, s odstupem času, se nám rodičům zdá, že to uběhlo a mnozí si uvědomují, jaký krásný, vzácný čas to byl a po dětství našich dětí se nám stýská," napsala pod příspěvek Jana.

Roušky

"A vy jste stále stejně krásná," přidala Kateřina pochvalná slova směrem k první dámě.

Havlová na svůj Instagram příliš mnoho fotek z minulosti nepřidává. V poslední době ho spíš zásobovala snímky, na kterých šije roušky. Dělala to bez jakékoliv nároku na odměnu, sama řekla, že za svou obětavou práci nic nechce.

Související články

Další články