Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Utekla mu s milencem: Až se vrátí, vyhodím ji z baráku, říká psychopat Bejr o manželce!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
bejr zuří
Aleše Bejra (41), kterého znáte jako psychopata z Prostřena, zastihla na cestách po Itálii, kde byl na mistrovství Evropy v kulturistice, nepříjemná zpráva. Jeho manželka Angela (42), se kterou žil dvacet let, ho opustila, a to doslova. Odjela se dvěma kamarády na rodnou Ukrajinu, až do dalekého Dnipru.

Youtuber a fitness trenér, který je známý svým výstředním chováním, proto nelenil a ihned přijel do Čech řešit nastalou situaci. "Je to pravda, nejedná se o žádný fake. Ona je na Ukrajině a až se vrátí, vyhodím ji z baráku," přiznal Bejr redakci eXtra.cz. Vymetač televizních reality show záhy prozradil, že už měsíc před odjezdem do Itálie cítil, že je jeho vztah s manželkou již pasé.

"Neodjela se mnou do Itálie i přesto, že věděla, že jsem na dietě a bude se mi hůř řídit. Musel jsem to odřídit sám, pořád jsem zastavoval." Aleš ale zároveň přiznává, že se mu ulevilo. "Alespoň se to rozseklo, já se s ní před odjezdem rozloučil už s tím, že k tomu dojde."

"Hned druhý den, co jsem odjel, jela s dvěma kamarády na Ukrajinu, jeden z nich je podle mě její milenec. Ať si tam je, až já budu mít v baráku novou kočandu, všichni uvěří, že to myslím vážně. Proč bych neměl nárok na rozvod, vždyť se dneska rozvádí každý druhý i s pěti dětma," vylíčil upřímně Bejr, který v Itálii vybojoval tři stříbrné medaile.

"Lidi z toho mají prasečí radost, když se někdo hádá nebo rozchází," doplnil Bejr, který se z rozpadu manželství rozhodně nehroutí a zůstává nad věcí.

Související články

Další články