Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Útěk za milenkou, workoholismus i rodinná idylka: Porotci MasterChefa tak, jak je neznáte

Zdroj: Archiv porotců MasterChef
+ Další 4 fotografie
soukromí
Kulinářská show MasterChef si nezískala diváky jen díky zajímavým soutěžícím a vybraným delikatesám, svou roli v povedeném konceptu hrají i tři sympatičtí porotci. Ti dokáží být mnohdy nekompromisní a hodně přísní a mají z nich respekt i starší soutěžící. V jádru jsou to ale obyčejní smrtelníci s běžnými starostmi i radostmi. Jak vypadá soukromí třech aktuálně nejsledovanějších kuchařů v Česku?

Radek Kašpárek (38), Jan Punčochář (40) a Přemek Forejt (32). Tři profesionální kuchtíci, kteří si své místo na slunci vydobyli díky tvrdé dřině, talentu a obrovské vášni pro vaření. Každý z nich vlastní nebo spoluvlastní vyhlášenou restauraci a zároveň se všichni tři i díky MasterChefovi stali vzory pro mnoho amatérských i profesionálních kuchařů. Jak to mají tito tři sympaťáci v soukromém životě?

Podobná tátovi

Nejmladší z porotců Přemek Forejt, který vlastní restauraci Entree v Olomouci, si zkusil vařit tři roky v londýnské michelinské restauraci. Říká o sobě, že je workoholik. Zápal pro vaření, kterému je ochoten obětovat téměř vše, mu pomohl k tomu, aby překonal tempo, se kterým se setkal právě v Anglii. Vařit v michelinských podnicích přirovnává v několika rozhovorech až k šikaně.

Dnes je majitelem restaurace, která je v olomouckém kraji vyhlášená široko daleko. O svém soukromí Přemek příliš nemluví, ale rád se na sociální síti chlubí pětiletou dcerkou Stellou. Ta žije s maminkou v Brně a do Olomouce za tátou jezdí jen občas. Přemek má zálibu v tetování, jedno z nich „Stella by Starlight“ je věnované právě malé dcerce, která mu je velmi podobná. Oficiální partnerku vedle sebe Přemek zřejmě nemá, na akcích se objevuje pouze s kamarádkami.

Nový život

Před pěti lety vyšlo najevo, že Radek Kašpárek opustil manželkou Ditu, se kterou má dvě dcery, a začal žít nový život po boku zubařky Andrey Burdové. Vnadná černovláska je také rozvedená a podle dostupných informací má také dceru.

Radek, který je šéfkuchařem a zároveň spolumajitelem michelinské restaurace Field, vypadá na první pohled přísně a drsně. Už nejednou ale v pořadu ukázal i svou citlivou stránku. V předminulém díle se jednomu soutěžícímu svěřil, že i on je rozvedený a bojí se, aby ho jeho dcery v budoucnosti nezavrhly. Proto jim prý chce věnovat co nejvíce času a zahrnout je láskou.

Kompletní rodina

Rodinným životem žije i šéfkuchař restaurace U Matěje Jan Punčochář. Ten se v létě v den svých narozenin oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má syna a dceru. O veselce věděli jen jeho nejbližší.

Život Punčocháře neprovází žádné skandály a jako jediný z porotců, má kompletní rodinu. Za sebou má slušnou kariéru v michelinských restauracích především v Německu. Jako kuchař působil i v přední švýcarské restauraci Häberlis Schützenhaus. Jedna ze soutěžících o něm prohlásila, že je roztomilý, což ho řádně zaskočilo.

Související články

Další články