Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Útěk za milencem Vitem? Tajný plán po opilé bouračce Dády Patrasové

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 21 fotografií
2,5 promile
Před několika dny nedaleko svého domu na pražských Vinohradech čelně havaroval idol dětských srdcí Dáda Patrasová (62). Opakovanou kontrolou policie zjistila, že oblíbená herečka řídila svůj luxusní mercedes pod vlivem alkoholu. Teď se podařilo eXtra.cz zjistit, že má Dáda v plánu odcestovat za svým italským milencem, kterého si v poslední době moc neužila.

Dáda se skrývá před světem. Nebere telefony a dokonce požádala členy své rodiny, aby pro média událost, kdy nadýchala 2,5 promile alkoholu, nekomentovali. "Je to věc mámy a ta mě požádala, abych to nekomentovala. Tak tak činím," řekla eXtra.cz hereččina dcera Anna Slováčková.

Podle všeho se chce Dáda na chvíli stáhnout. Nejenže ji alkohol za volantem stál práci v divadle, ale navíc ji řeší policie, která jízdu pod vlivem kvalifikovala jako trestný čin. "Jediný, kdo ji drží nad vodou, je Vito. Dokonce jí nabídl, že by mohla za ním na čas do Itálie. Jestli ale odjede, to je jen na ní," řekl eXtra.cz člověk blízký herečce.

Dáda by odjezdem za hranice vyřešila mnohé - zejména klid pro svou psychiku, ale také to, že by kauza, kdy čelně havarovala, na chvíli vyšuměla Jestli ale opustí Česko, to ukáží až následující dny.

Související články

Další články