Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Útěk z vězení Brno: TAJNÝ PLÁN, jak Gulaši opustí Vlaďku Erbovou?!

Zdroj: Instagram, profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
boj o lásku
Všechno dobře dopadne a hokejista Michal Gulaši (32) bude dál s modelkou Vlaďkou Erbovou (37). Hokejista pochopí, že nemá smysl utíkat z domu a že vedle Erbové je mu dobře. Tak by to mělo dopadnout a láska by měla překonat protivenství. Nebo snad mají pravdu hlasy z Brna, které hovoří o velkém plánu na tajný útěk?

Zdálo se, že jejich vztah je silný a přečká všechno. Vlaďka Erbová (37) sice webu expres.cz potvrdila, že Gulaši jí nasadil parohy, ale uvedla, že krizi zná každý vztah. A že vše se urovná. "Každý vztah občas prochází složitějšími okamžiky. My tuhle konkrétní situaci dávno uzavřeli, a nikdy jsme nebyli víc partneři a rodina než teď," uvedla Erbová v březnu. A zdálo se, že bude už jen dobře.

Pak ale novinářům dala rozhovor blondýna Martina, která tvrdí, že to s hokejistou táhla. A uvedla, že Gulaši by se měl zachovat jako chlap a od Erbové odejít. Rozhovor s Martinou najdete tady. I když Martina řekla mnoho věcí, vypadalo to, že Erbová a Gulaši si z toho nic nedělají.

Jenže na konci května přišel další nečekaný blesk z čistého nebe. Redaktoři webu expres.cz vypátrali, že Gulaši od Erbové utekl. "Mezi Vlaďkou a Michalem to zase vře. Gulaši se celý víkend neukázal doma a nedal o sobě vědět. Vůbec nevěděla, kde je a co se děje. Vypadá to na definitivní konec jejich vztahu,“ uvedl zdroj expresu.

Nyní to vypadá, že v létě se dají věci do pohybu. Podle našeho zdroje z Brna se na léto chystá velký třesk. "Dávala do novin, jak mají dokonalý vztah, ale je to jinak. Tohle už je po několikáté, co odešel pryč. Byl pryč na tři noci, pak na týden a ona furt jede, jak mají dokonalý vztah. On by byl nejradši, kdyby jí ruply nervy a odešla sama. Aby to vzdala ona. S ní není jednoduchý se rozejít. Vše se bude řešit v létě a vyřeší se to do září, než začne školní rok," tvrdí zdroj s tím, že je to jasné.

Jenže má smysl takovým hlasům vůbec věřit? Proč by Gulaši na léto chystal tajný plán? Kdyby to chtěl řešit, může to řešit hned. Takže ve hře je i možnost, že Erbová a Gulaši jsou spokojení a vše dobře dopadne a toto jsou jen hlasy, které nepřejí jejich lásce.

Související články

Další články