Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Útěk z natáčení ve Výměně manželek: Michal to nevydrží a vezme do zaječích

Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Výměna
V tomto díle uvidíte, jestli zvládne životem zkoušená Miriam rodinu se třemi dětmi a jak se bude dařit rodinně založené Kačce v domácnosti s dospělými dětmi a specifickým manželem. Zažijete také drama, když jeden z účinkujících uteče z natáčení.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Dvorců, Miriam (41), Michalem (29), Danielem (16), Mirkou (20) a Martinem (25). Děti má Miriam z předchozích vztahů. Do Výměny manželek se po dohodě přihlásili oba dva partneři. Hlavním důvodem jsou neustálé hádky. Miriam vadí, že ji Michal s ničím nepomáhá a všechno zůstává na ní.

Útěk z Výměny manželek

Na druhé straně se poznáme s Kateřinou (32), Vaškem (32), Matyášem (4), Tomášem (10) a Lili (9), kteří žijí v Rakovníku. Kačka a Vašek působí sehraným a zamilovaným dojmem, znají se od dětství a ve vztahu jsou už 14 let. Své soužití popisují jako bezproblémové. Kateřina se dokonce cítí jako rozmazlovaná žena. Od Výměny očekávají potvrzení toho, že nevydrží dlouho od sebe.

Tato epizoda Výměny manželek se ponese ve velmi klidném duchu, všichni si navzájem pomáhají, hádky neexistují a v obou rodinách panuje pohoda. To se ale jednoho dne změní! Kateřina totiž prozradí Michalovi, že se od babičky dozvěděla o tom, že Miriam s ničím nepomáhá a teď hraje pouze divadlo na kamery. To Michala vytočí a uteče z domu, problém je ale v tom, že se do konce Výměny manželek nevrátí. Navíc se přestane ozývat i štábu. Dorazí nakonec alespoň na „osm očí,“ aby si vše vyříkali?

Související články

Další články