Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Útěk z Finska od nevěrného manžela: Dominika je na cestě do Česka, teď už jen rozvod

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
rozpad manželství
Zvraty, nad kterými by zíral i zkušený seriálový scenárista... Tak se dá popsat aktuální život dcery Karla Gotta (†80) Dominiky (46). Ještě v pondělí to vypadalo, že svůj avizovaný odchod od manžela Tima teprve zvažuje. Jenže s úterkem je všechno jinak.

Manželské problémy, které se týkají zejména financí, vygradovaly v rozhodnutí vrátit se do Česka. Pomyslný pohár Dominičiny trpělivosti přetekl, když našla dopis o půlročním nedoplatku za nájem. V něm dokonce stálo, že jim hrozí vystěhování z bytu. "Timo poté, co jsem našla dopis o půlročním nedoplatku na nájmu a hrozbě vystěhování, jenom pil a situaci neřešil!“ uvedla Gottová, která už nezvládala další problémy sama řešit.

Pro Dominiku do Finska přijel autem kamarád, kterého o to požádala. „Zvládla jsem v rychlosti naplnit jen čtyři velké pytle. Nedá se nic dělat, spousta věcí musela doma zůstat,“ svěřila se Blesku během svého útěku dcera Mistra.

I když to pro Dominiku nebylo lehké rozhodnutí, ničeho prý nelituje. "Plním tak další z tátových přání, abych se vrátila domů,“ dodala Gottová, která plánuje i rozvod.

Timo Tolkki celou situaci prozatím řeší litry alkoholu. Do toho ho Dominika nachytala s milenkou…, za kterou dle jeho facebookového profilu míří do Mexika, zároveň tam ovšem zoufale shání ubytování.

Související články

Další články