Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Útěk před zodpovědností? Podnikatelka Nela Slováková přemýšlí o stěhování do zahraničí

Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @nelaslovakova
+ Dalších 31 fotografií
spekulace
Nela Slováková je už pár týdnů terčem médií kvůli rouškám, které prodává. V současné době si užívá na dovolené v Chorvatsku, kde je se svým přítelem a na sociální sítě přidala fotku v moři. Připsala k ní zajímavý popisek o tom, že si zřejmě pohrává s myšlenkou o odchodu z Česka. Je to snad útěk před zodpovědností v souvislosti s rouškami?

Brněnská podnikatelka Nela Slováková (30) je pod naším drobnohledem už několik týdnů. Na svých rouškách, které nabízela a propagovala jako jediné účinné, vydělala nemalé peníze a s ledovým klidem vycestovala na dovolenou, i když se stále řeší, zda lidi oklamala lživou reklamou nebo byla sama obětí podvodu.

Bydlení u moře je sen

Na Instagram pravidelně přidává fotky z dovolené a sdílela také snímek, kde se koupe v moři. Fotka jako taková je nicneříkající, ale popisek u ní už lehce napovídá. Jak sama Nela uvedla, v Chorvatsku tráví dovolenou snad každý rok. Napsala zvláštní větu, která by mohla napovědět, že se s přítelem do země odstěhují: "Rok co rok nás fascinuje mnohem víc, až si pohráváme s myšlenkou..."

Víc detailů Nela neuvedla. Lidé si textu všimli a začali do komentářů psát o bydlení u moře a svých snech o takovém životě. "S myšlenkou bydlet u moře, to by si přál asi každý," napsala Alžběta. "Koupit si tam byt. Já bych brala hned byt u moře," přidala se Eliška.

Úprk před zodpovědností?

Je však pozoruhodné, že se Nela rozhodla přidat takovou poznámku ve chvíli, kdy by měla řešit hlavně problém, který se týká prodeje roušek. Tvrdila totiž, že se v nich nachází aktivní stříbro, a proto člověka ochrání lépe než obyčejná rouška z bavlny. Aktivní stříbro se však v rouškách nenachází, jak ukázaly testy, které jsme nechali udělat. Utíká snad Slováková před tím, co natropila? Protože úřady jí pravděpodobně půjdou po krku...

Související články

Další články