Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Utajovaný rozchod Šárky z Ulice: Malvína Pachlová v Extra Hostu přiznala novou lásku

+ Dalších 11 fotografií
Krásná herečka Malvína Pachlová (29) několik let hořela láskou pro kolumbijského režiséra Juana Davida, málokdo ale ví, že navenek pevný pár se dávno rozpadl. Sympatická představitelka Šárky z Ulice to jen tak mezi řečí přiznala v pořadu Extra Host. Podívejte se na video na začátku článku.

Malvína Pachlová se rozešla

Když se moderátorka pořadu Eva Decastelo svého hosta Malvíny Pachlové bezelstně zeptala, co pro ni znamená Kolumbie, čímž narážela na její poslední veřejně známý vztah, dostalo se jí nečekané odpovědi.

„Takovou životní etapu…,“ prohlásila trochu nejistě půvabná dívka a přikývla na doplňující dotaz, jestli je vztah s jejím kolumbijským přítelem už minulostí.

„Ale to je v pořádku,“ uklidňovala nervózní moderátorku, kterou mrzelo, že něco omylem propálila. „To nikdo neví, už je to skoro rok, tak je to v pohodě,“ uklidňovala ji v Extra Hostu.

Nová láska

Nakonec přeje jen naznačila, že nikdo další nemá šanci. A to ve chvíli, když se Decastelo otázala, jestli je už znovu zamilovaná.

„Říkala jsem si, jestli to nějak zakulatím, zabalamutím, ale ne, řeknu to: jsem,“ dodala roztomile Malvína Pachlová

Natáčení Ulice

Jak dlouho už točí Ulici a co by si v ní přála do budoucna? Kolik natáčení a textu denně musí zvládnout? Jak se naučila připravovat se na natáčení další den a proč už se odmítá učit?

Jak přišla o vysněnou roli „blbky“ kadeřnice Dany?

Drama při sexuálních scénách

Jaké má nepříjemné zkušenosti s natáčením sexuálních scén? Co všechno dokáže ušít? A proč kouří dýmku?

V čem její tatínek před mnoha lety pomohl Evě Decastelo? A jak zásadně ovlivňoval Malvínin studijní život? Jaké všechny sporty během dětství vystřídala? Proč má celoživotní strach z kladiny?

Láska nebeská

Jak se stala herečkou, i když jí rodiče původně zakazovali i dramatický kroužek? Jak se připravuje na muzikál Láska nebeská dle hitů proslavených Waldemarem Matuškou?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Malvína Pachlová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku. Jeho generálním partnerem je výstava iMucha, která v Obecním domě probíhá od 21. srpna.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 13. září 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy