Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Utajované těhotenství s Plekancem? Lucie Šafářová se rozhodla hodit raketu do kouta!

Zdroj:
+ Dalších 26 fotografií
Konec kariéry
Lucie Šafářová (32) už před pár měsíci oznámila, že chce ukončit svoji kariéru. Důvodem mají být zdravotní problémy. Šafářová chce podle všeho odejít v tom nejlepším a sama přiznává, že už při posledních zápasech to nebylo ono. Důvodů, proč chce Lucie skončit, ale může být více. Nabízí se otázka, jestli neplánuje založit s Tomášem Plekancem rodinu!

Tenistka se chce rozloučit s českým publikem stylově, a to na pražském turnaji J&T Banka Prague Open na přelomu dubna a května.

„Původně jsem plánovala rozloučit se na Australian Open, tam jsem si ale zlomila zápěstí,“ uvedla Šafářová. „Pak jsem onemocněla, musela jsem na operaci mandlí a jsem teď v rekonvalescenci. Děkuji za možnost, že se můžu rozloučit před domácím publikem v Praze," přiznala na oficiálních stránkách chystaného turnaje.

Tenistka také prozradila, že má v plánu cestovat. Jako úspěšná sportovkyně toho procestovala jistě hodně, ale těší se na cestování v pravém slova smyslu, a to že bude cizí země poznávat!

Když teď bude mít Lucie dost času a nebude ji omezovat tenisová kariéra, je nasnadě se ptát, zda si nebude chtít ve svých dvaatřiceti letech s partnerem Tomášem Plekancem pořídit miminko. Ostatně věk na dítě víc než má.

Hnízdečko lásky si v Prazu už budují, tak by jim nemělo stát nic v cestě. Ke dvěma synům, o které se hokejista momentálně soudí se svojí stále manželkou Lucií Vondráčkovou (39), by tak přibyl nový přírůstek do jejich rodiny!

Související články

Další články