Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

UTAJOVANÉ TĚHOTENSTVÍ! Anna Kurnikovová a Enrique Iglesias se stali rodiči: Mají dvojčata

Těhotenství tajili!
Zdroj: Profimedia
Anna Kurnikovová (36) a Enrique Iglesias (42) se stali rodiči! Těhotenství tajili od začátku a narodili se jim dvojčata. Syna pojmenovali Nicholas a dceru Lucy v nemocnici v Miami.

Slavný zpěvák Enrique Iglesias tvoří pár s bývalou tenistkou Annou Kurnikovovou od roku 2001. Dlouho se spekulovalo o tom, zda-li jsou manželé, a jestli proběhla tajná svatba. Zpěvák přiznal, že jeho slavný otec Julio se ještě nesetkal s Annou a řekl: „Stále se nesetkali, opravdu ne. Musí se potkat v určitém okamžiku.“ napsal web thesun.co.uk.

Anna společně s Enriquem jsou tajnůstkáři a své soukromí si pečlivě střeží. Není tak divu, že se jim povedlo utajit i těhotenství a následně i porod. Přes rok se spekulovalo, zda-li je pár pořád spolu. Na veřejnosti se neukázali už dlouhou dobu.

Tenistka nedávno přidala na Instagram fotografii, kde má na sobě bundu s jménem svého přítele a zpěváka Enriqueho Iglesiase, která byla navržená pro jeho poslední turné. I když jí to moc slušelo, své bříško pod bundou partnera pečlivě uschovala.

Související články

Další články