Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Utajované fotky ze svatby Justina Biebera: Selena pukne, Hailey dostala šperk jak Brno

+ Dalších 15 fotografií
svatba jako řemen
Věčný pařmen Justin Bieber (25) do toho podruhé praštil se svou nádhernou modelkou Hailey Baldwin Bieber (22). Tentokrát to byla honosná svatba se vším všudy. Na sociálních sítích se čerství manželé pochlubili řadou fotek. Na jedné z nich Hailey ukázala nádherný prsten, který dostala od svého muže. Otázkou zůstává, jak to nese zpěvákova bývalá přítelkyně Selena Gomez (27), se kterou Justin prožil několik bouřlivých rozchodů.

Zpěvák Justin Bieber (25) a modelka Hailey Baldwin se oficiálně vzali. Svatební obřad slavného páru proběhl v Palmetto Bluff před zraky rodiny a mnoha slavných přátel. Zpěvák, který si prošel velmi složitým a bouřlivým obdobím, se nedávno veřejnosti přiznal, že byl závislý na tvrdých drogách a nevzpomíná na toto období nejlépe.

Ještě před půl rokem všichni horlivě diskutovali o tom, zda si svoji nyní už ženu Hailey vezme oficiálně a nebo se vrátí ke své životní lásce, zpěvačce Seleně Gomez (27), se kterou zažil řadu bouřlivých rozchodů.

První svatba proběhla už v loňském roce na radnici v New Yorku a probíhala v naprostém utajení. Tentokrát se pár na sociálních sítích fanouškům okamžitě pochlubil svatebními fotkami a novopečená paní Bieber nezapomněla ukázat naprosto nádherný prsten, na jehož výběru si zpěvák nechal evidentně hodně záležet.

Mohlo by vás zajímat

Další články