Michal Hrdlička a Karolína Plíšková se zasnoubili loni v srpnu během Wimbledonu. Úspěšná tenistka dostala od své lásky nádherný diamantový zásnubní prsten. Oficiálně spolu randí už 2,5 roku a poznali se na party v roce 2015.

Údajně to měla být láska na první pohled a pár se dal zanedlouho dohromady. Zdá se, že to oběma společně klape a svatba byla už jen pouhá formalita. Svatby se také zúčastnila rozkošná dcera Michala Linda, která šla za družičku.

Moderátor má dceru z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou, se kterou má mít urovnané spory a dobře spolu vycházejí, a to nejenom kvůli dceři. Veselka to byla vskutku velkolepá, a i když bylo přítomno jen dvanáct hostů, tak luxusem nešetřili.

Před druhou hodinou odpolední přijel před monackou radnici sám Hrdlička a jeho budoucí manželka ho následovala o patnáct minut později. Krásnou nevěstu k radnici dovezl nablýskaný stříbrný Rolls-Royce.

Karolína měla na sobě nádherné šaty v boho stylu a vypadala jako princezna. Svatba v Monaku nebude jistě nejlevnější záležitostí a to ještě novomanžele čeká jistě pompézní svatební cesta.