Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Utajovaná svatba za miliony: Hrdlička s Plíškovou si užívali nevídaného luxusu!

Jejich svatba byla opravdu luxusní.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 43 fotografií
Bouřlivkák Michal Hrdlička (29) zkrotl po boku nádherné tenistky Karolíny Plíškové (26) jako beránek. Dnes odpoledne si oblíbená dvojice řekla své ANO na monacké radnici. Svatby se zúčastnilo sice jenom dvanáct hostů, ale nejlevnější rozhodně nebyla. Jaký luxus si novomanželé dopřáli?

Michal Hrdlička a Karolína Plíšková se zasnoubili loni v srpnu během Wimbledonu. Úspěšná tenistka dostala od své lásky nádherný diamantový zásnubní prsten. Oficiálně spolu randí už 2,5 roku a poznali se na party v roce 2015.

Údajně to měla být láska na první pohled a pár se dal zanedlouho dohromady. Zdá se, že to oběma společně klape a svatba byla už jen pouhá formalita. Svatby se také zúčastnila rozkošná dcera Michala Linda, která šla za družičku.

Moderátor má dceru z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou, se kterou má mít urovnané spory a dobře spolu vycházejí, a to nejenom kvůli dceři. Veselka to byla vskutku velkolepá, a i když bylo přítomno jen dvanáct hostů, tak luxusem nešetřili.

Před druhou hodinou odpolední přijel před monackou radnici sám Hrdlička a jeho budoucí manželka ho následovala o patnáct minut později. Krásnou nevěstu k radnici dovezl nablýskaný stříbrný Rolls-Royce.

Karolína měla na sobě nádherné šaty v boho stylu a vypadala jako princezna. Svatba v Monaku nebude jistě nejlevnější záležitostí a to ještě novomanžele čeká jistě pompézní svatební cesta.

Související články

Další články