Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Utajovaná svatba herečky Voříškové: Krásná Tereza už nosí příjmení Ramba

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 27 fotografií
nevěsta
Krásná herečka Tereza Voříšková (30) se tajně vdala. Jejím manželem se stal tanečník Matyáš Ramba, s nímž čeká miminko. Šťastnou novinku oznámila na Instagramu, kam přidala snímek s podvazkem a kde si změnila jméno na Tereza Ramba.

Z krásné Terezy Voříškové se jen měsíc po oznámení těhotenství stala vdaná žena. Herečka se stala manželkou tanečníka Matyáše Ramby, se kterým je téměř dva roky. Utajovanou svatbu Tereza dojemně a s humorem popsala na svém Instagramu u snímku odhaleného podvazku.

Čerstvě vdaná Tereza se na sociální síti o své svatbě dlouze rozepsala, z celého jejího textu je znát radost, jakou prožívá. "Holky brečej a kluci se opijou. Pak se opijou i holky. Babičky a dědové tančí a nikdo neodejde. Všechny objímám a všichni objímají mě," napsala Voříšková v příspěvku, jehož kompletní znění naleznete v galerii.

Ještě než si stihne zvyknout na roli manželky, stane se Tereza Ramba maminkou. Stejně jako svatbu, i těhotenství herečka po dlouhou dobu utajovala, kdy tedy bude na světě děťátko novomanželů je také záhadou.

Související články

Další články