Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Utajovaná stránka kníraté farmářky Zuzany: Vulgární fakáč není pro matku malého dítěte vůbec žádný problém!

Utajovaná stránka kníraté farmářky Zuzany: Vulgární fakáč není pro matku malého dítěte vůbec žádný problém!
Zdroj: facebook.com

Jedna z hlavních hvězd letošní série pořadu Farmář hledá ženu, koňařka a matka malé dcery Zuzana Poláková (31) se opravdu nezdá. Z nenápadné a původně i docela nesmělé zachránkyně koňských důchodců se nám tu klube pěkné kvítko. Nejen že v současnosti dělá Zuzka manažerku obávané imitátorce Darinky Rolins - Olivii Žižkové (38), ale do toho stíhá řádit se striptéry a pečovat o svůj statek, koně a dceru.

Taky pomalu rozvíjí svou známost se žhavým rozvedeným Turkem Hassanem (40), který sice nejí vepřové maso, takže si nemůže opéct u ohně špekáčky, ale jinak je moc fajn a hlavně by se Zuzkou rád souložil.

Snad aby Hassanovi ukázala všechny stránky svého já, pochlubila se farmářka veřejně... Ne, nikoliv s tím, že by si snad konečně nechala vyškubat svůj knírek, ale s tím, jak bravurně zvládá gesto zvané "fakáč". Hned vzápětí ale prokázala i svou něžnější stránku a poslala všem svým fanouškům letmý polibek. A co vy, chtěli byste se od známé koňařky dočkat spíše toho prvního, nebo druhého gesta?

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy