Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Utajovaná stránka kníraté farmářky Zuzany: Vulgární fakáč není pro matku malého dítěte vůbec žádný problém!

Zuzka Poláková proslula svým knírem a žhavou známostí s vášnivým
Hassanem. Teď se ukazuje ještě v jiném světle.
Zdroj: facebook.com

Jedna z hlavních hvězd letošní série pořadu Farmář hledá ženu, koňařka a matka malé dcery Zuzana Poláková (31) se opravdu nezdá. Z nenápadné a původně i docela nesmělé zachránkyně koňských důchodců se nám tu klube pěkné kvítko. Nejen že v současnosti dělá Zuzka manažerku obávané imitátorce Darinky Rolins – Olivii Žižkové (38), ale do toho stíhá řádit se striptéry a pečovat o svůj statek, koně a dceru.

Taky pomalu rozvíjí svou známost se žhavým rozvedeným Turkem Hassanem (40), který sice nejí vepřové maso, takže si nemůže opéct u ohně špekáčky, ale jinak je moc fajn a hlavně by se Zuzkou rád souložil.

Snad aby Hassanovi ukázala všechny stránky svého já, pochlubila se farmářka veřejně… Ne, nikoliv s tím, že by si snad konečně nechala vyškubat svůj knírek, ale s tím, jak bravurně zvládá gesto zvané „fakáč“. Hned vzápětí ale prokázala i svou něžnější stránku a poslala všem svým fanouškům letmý polibek. A co vy, chtěli byste se od známé koňařky dočkat spíše toho prvního, nebo druhého gesta?

Související články

Další články