Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Utajovaná party Novy: Alkohol tekl proudem, bosé dívky, odhalování na veřejnosti a spánek pod širákem

Party TV Nova:  Alkohol tekl proudem, pařilo se až do ranních hodin
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 47 fotografií
party

Ve čtvrtek se uskutečnila velkolepá party TV Nova, která přilákala mnoho slavných hostů. A není divu, připraven pro ně byl nabitý program. Večírek se uskutečnil v prostorech pražského Hard Rock Café a alkohol tekl proudem. S ním to někteří hosté i malinko přepískli, a tak se událo hned několik komických scének. Party si nenechala ujít ani naše redakce. 

Na čtvrteční party TV Nova dorazilo mnoho hostů. V Hard Rock Café na ně čekal pestrý program. Ze slavných osobností dorazila například Anička Slováčková, ženami obletovaný Rey Koranteng se svou moderátorskou partnerkou Lucií Borhyovou, nechyběla ani herečka Ljuba Krbová či zpěvák Milan Peroutka. Jak už to tak bývá, ani tato party se neobešla bez vtipných alkoholových příhod a redakce eXtra.cz byla u toho.

S přibývajícími hodinami stoupala i hladina z vypitých drinků v krvi. O tom ví své jedna z návštěvnic, která to s alkoholem přepískla. Měla problém udržet se na nohou, a tak se raději usadila na chodník. Kolem ní se hned shromáždil zvědavý hlouček lidí. Ti se jí snažili pomoci a nosili jí jednu vodu za druhou.

Bosé dívky a spánek pod širákem

Další slečna, která pro party zvolila poměrně odvážný kousek v podobě velmi krátkých šatů, ztratila kontrolu nad situací a v jednu chvíli nechtěně ukázala více, než zamýšlela. Tím to nekončilo. Dotyčná zvolila velice vysoké podpatky, ze kterých ji v průběhu večera bolely nohy, a rozhodla se tedy, že si raději lodičky sundá a půjde bosa. Nebyla sama, podobnou taktiku zvolily i další ženy.

Že si hosté party užívali plnými doušky, dokazují i výjevy z terasy. Našli se i tací, kteří to tam "zalomili". Jeden z návštěvníků asi plánoval noc pod širákem a usnul na židli. Ostatní ho poté museli budit. Vzhledem k tomu, že se akce protáhla až do ranních hodin, se zdá, že se party vydařila. V galerii se můžete podívat, co vše se na party dělo a kdo dorazil.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy