Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Utajený vztah v Šum svistu: Exotické Abbasové nemohl Dan Nekonečný odolat

+ Dalších 35 fotografií
tajemství
Není žádným tajemstvím, že Dan Nekonečný (†52), který byl v úterý dopoledne nalezen mrtvý, v minulosti chodil s moderátorkou a bývalou modelkou Lejlou Abbasovou (39). I když se krásná Lejla ke vztahu už dnes příliš nevyjadřuje a raději zůstává se šoumenem spojována hlavně jako jeho bývalá tanečnice, spousta lidí si na jejich románek vzpomíná.

O smrti krále třpytivých kostýmů a milovníka megashow Dana Nekonečného se Lejla prý dozvěděla až z médií. „Tak to je teda šok. Dozvěděla jsem se to až od vás,” řekla moderátorka pro server Super.cz.

Prý se v posledních letech moc nevídali, naposledy se potkali přibližně před rokem na jedné společenské akci, svěřila se moderátorka. Sporadicky jsem potkala i jeho nevlastní dceru, dodala Lejla a zároveň přiznala, že o Danově špatném zdravotním stavu nic nevěděla. „Dan byl hodně svůj a vlastně hodně sám a uzavřený. Ale bez diskuze jeden z největších šoumenů, co jsem znala,” uzavřela Lejla, která bude na Dana vzpomínat jenom v tom nejlepším.

Lejla se zpěvákem chodila jen krátce v době, kdy mimo vystupování ve skupině Šum svistu začínala experimentovat i s drogami. Otevřeně se v minulosti přiznala k tomu, že měla problém s tanečními drogami extází a kokainem. Nakonec se ale Lejla dokázala závislosti na drogách zbavit a na toto divoké období už dnes vzpomíná jako na mladickou nerozvážnost.

Minulost Lejly Abbasové, která se od taneční tyče dostala až na ministerstvo, je přinejmenším hodně pestrá. Kromě Dana chodila i s králem porna Robertem Rosenbergem (44), který na ni nedá dopustit. Pro server Blesk v minulosti přiznal, že Lejla byla dokonalá žena ve všech ohledech.

Nemůžeme se tedy Danovi divit, že se tehdy do snědé a temperamentní Lejly Abbasové zamiloval. Vždyť ona byla prototypem ženy, které Dan miloval nejvíce. V žilách jí kolovala africká krev, uměla tančit a podle všeho byla i dokonalou milenkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články