Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Utajený šéf zažije několik zklamání: Servírka, co neumí anglicky, či hotelové pokoje v šíleném stavu

+ Dalších 7 fotografií

Další díl Utajeného šéfa je tady. V nadcházejícím díle oblíbené reality show se tentokrát objeví Ondřej Šimeček, majitel luxusních hotelů H&H Hotels Group. Ten v přestrojení oškubaného kovboje nedá svým zaměstnancům nic zadarmo. Čeká ho hned několik nemilých překvapení - zjištění, že servírka neumí anglicky ani slovo, pokoje vypadají jako po výbuchu a v prádelně se pere již jednou vyprané. 

I v dalším díle oblíbené reality show Utajený šéf se mají diváci na co těšit. Tentokrát se představí majitel luxusních hotelů firmy H&H Hotels Group Ondřej Šimeček. Ten si vyzkouší opravdu všechno, od práce v luxusní restauraci na Karlštejně, až po práci pradleny či pokojské. "Nesnáším, když mi někdo řekne, že něco nejde, anebo se to dosud dělalo takhle. Vždycky něco jde. Jde jen o to chtít,“ řekl před svou proměnou.


V převlečení za kovboje zamíří nejdříve do hotelu Mlýn Karlštejn, kde bude pracovat se servírkou Dominikou. Chtěl by z ní udělat vedoucí restaurace a potřebuje si ověřit její znalosti a zkušenosti. Bohužel na něj čeká velké zklamání. V restauraci, kam hodně chodí hosté ze zahraničí, zjistí, že Dominika neumí ani slovo anglicky.

Utajený šéf bude zděšen stavem pokoje

Další jeho kroky povedou do hotelu Belveder na pražský Žižkov za údržbářem Františkem, který ho překvapí svou bezprostředností. Ondřejovi se nelíbí ani technický stav automobilu, ve kterém celý den jezdí. Nespokojený je i s tím, jak v hotelu nefunguje kniha závad. Bohužel zhodnotí, že František má nulový zájem opravovat věci.


Pod dohledem hotelové hospodyně Lenky bude Ondřej Šimeček v hotelu Ariston. Zde chce zjistit, zda by se dalo uklízet lépe a efektivněji. Práce pokojské šéfovi zrovna nevoněla. "Ježíši Kriste, no to si děláte srandu. No, musím se do toho pustit, jinak tu umřu smrady. To snad ani nejsou lidi. Tohle tušit, tak bych zdrhl ještě dříve, než jsem sem přijel. Člověk, který nechal pokoj v takovém stavu, je u mě prase a dobytek a nemá na hotelu co dělat," prohlásil poté, co viděl hotelový pokoj v katastrofálním stavu a musel se pustit do úklidu plínky na zemi.

Na nový díl se můžete těšit na TV Nova již ve středu. 17. dubna ve 20:20 hod.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy